avealılara Aqua Vega tünelinde büyük indirim sadece 6TL

avealılara Aqua Vega tünelinde büyük indirim sadece 6TL – 11 Şubat 13 mayıs 2015 arasında avealılar kampanyaya katılmaları durumunda büyük indirimden faydalanacaktır.

kampanya kapsamında 18tl olan gezi bileti sadece 6TL’e faydalanacak olan avealılar cep telefonlarının mesaj yaz kısmına girerek “AKVARYUM” yazıp 5060’a kısa mesaj  gönderilerek iletilecek şifrenin  Aqua Vega da gişedeki yetkililerine iletmesi yeterli olur. Her numara kampanya boyunca 2 kere faydalanabilir.
aquaakvaryum

Kampanya 11 Şubat – 13 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Nata Vega Outlet’te bulunan Aqua Vega tünel akvaryumuna 18TL yerine 6 TL’lik giriş ücreti sağlanmaktadır. ucuz avkvaryum,  “AKVARYUM” yazıp 5060’a SMS gönderilerek iletilecek şifrenin gişedeki Aqua Vega yetkililerine iletmesi gerekmektedir. Şifreler tek kullanımlık olup, kampanya boyunca aynı cep telefonu numarası ile katılım en fazla 2 ile sınırlıdır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir.  Avea, kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı, Aqua Vega Akvaryum ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. de saklıdır.

Bir önceki kampanyamız olan FUNLAB'de bol bol eğlenin diye Avealılara 50TL'ye 100 kredi başlıklı kampanyamızda FUNLAB ve fuNLAB avea indirim hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

Arama motorlarından Böyle geldiler:

  • nata vega akvaryum giriş ücreti 2015
  • nata vega akvaryum indirim

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Mustafa Köylü
    2 yıl önce

    Aqua Vega Akvaryum’a giriş ücreti Avealılara özel sadece 5 TL

    Cevapla