Bim 29 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 29 eylül 2017 aktüel ürünler incelemesi ile karşınızdayız. 29 eylül – 5 ekim tarihlerini kapsayacak olan katalog aşağıda yer almaktadır. Sizlere için her hafta düzenli olarak kataloglarını tekrar paylaşma kararı aldık. bu hafta yani cuma haftasında aktüel ürün broşürlerinde yer alan ürünler arasında en gözde olanlar; benzinli zincir testere, kırıcı delici matkap,çocuk spor ayakkabı,rowenta epilatör ve diğer gelecek olan ürün listesi aşağıda sıralanmıştır.

Katalogların ne zaman yayınlanacağı belli olmuyor fakat tahminde bulunuyoruz gerçek liste ise hafta içinde açıklanacaktır. Diğer aktüel kataloglar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bim 29 eylül 2017 aktüel ürün listesi

Benzinli zincir testere
kırıcı delici matkap
şarjlı saç kesme makinesi
rowenta epilatör
20 cm yumurta sahanı
römorklu traktör
futbol topu
masa tenisi seti
mikrofiber ayak paspası

Liste katalog henüz yayınlanmadığı için net belli değil ve hafta içerisinde yenilenip düzeltilecektir. Eğer sizinde liste ile ilgili düşünce ve istekleriniz varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki kampanyamız olan A101 8 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu başlıklı kampanyamızda 8 haziran 2017, 8 haziran a101 ve 8.06.2017 a101 hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ