BRC VE BP işbirliği ile Otogaz kazanma kampanyası

BRC VE BP işbirliği ile Otogaz kazanma kampanyası

Müşterilerine özel olarak tanımladıkları bir BP clup Card sayesinde yapacakları her otogaz harcamasında hediye otogaz kazanma şansı sunuyor. bp’nin sunmuş olduğu bu akaryakıt kampanyası hakkında orjinal sitesinden bilgi alabilirsiniz, site linki aşağıdadır.

Kampanya Başlangıç tarihi:26 Haziran 2014
Kampanya Bitiş Tarihi: 31 Temmuz 2015’e kadar devam edecektir.

Kampanyanın Açıklaması:BRC araçlarına tanımlı özel (araç plakalarının üzerine yazılı logo ) Bp clup cardlar ile otogaz alımlarında otogaz alımında kullanılacak puan kazanılmasını sağlayacak.
BRC ve BP kampanyasına katılım şekli:
BRC yazıp bir boşluk 2802’e bir kısa mesaj ile BP Club Card üzerinde yazan numarayı, bir boşluk bırakıp adınızı ve soyadı bilgilerini, bir boşluk bırakıp aracın plakasını kısa mesaj olarak gönderilmesi yetecektir.

kampanyanın orjinal linkiBP BRC AKARYAKIT KAMPANYASI

 

Bir önceki kampanyamız olan 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Cinemaximum Gençturkcell Kampanyası başlıklı kampanyamızda cinemaximum hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

Etiketler:

YORUM YAZ

3 YORUM VAR

 • Maisha Masal
  2 yıl önce

  Hiçbir gerçek saklı kalmaz, birgün elbet herkesin gerçek yüzü ortaya çıkar ve itinayla ifşa ederiz biz de o zaman

  Cevapla
 • Duygu Çiftçi
  2 yıl önce

  Yarın 17Aralık program; Çakma Dombra şarkısı Rüşvet ve yolsuzluğa kılıf uydurulması Reza ya plaket Katılımcılara kolsaati hediye edilmesi

  Cevapla
 • shine_brc
  1 yıl önce

  nolur, ben de tam bir vakayim lutfen yaz ve aydinlanalim

  Cevapla