burger king ikili etli ve tavuklu menü 13,50tl

közlenmiş biberli, chiple soslu ve cheddar peynirli etli tavuklu chiptle burger 2 menü burger king ile sadece 13,50TL

2015 Burger king kampanyası tüm hızı ile devam ediyor. bu güzel menü sadece 13,50tl ye indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

1 Chipotle Tavuklu Menü + 1 Chipotle Etli Menü = 13, TL

1-chipotle-tavuklu-menu-1-chipotle-etli-menu-13-50-tl

Bu kampanya, 15 Temmuz 2015 tarihine kadar, Havalimanı, Edirne Kapıkule, Kidzmondo, KidZania, Mobil Burger King restoranları ve paket servis hizmeti hariç kampanya görsellerinin sergilendiği Burger King restoranlarında geçerlidir. 

Kampanyada yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, çilekli limonata, milkshake, süt, limonata ve ice tea içecek çeşitleri dahil değildir. Görselde yer sektör ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki alternatifler ile farklılık gösterebilir.  ,50

Kampanya fiyatı, Chipotle Etli Menü ve Chipotle Tavuklu Menü ‘nün beraber alımında geçerlidir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Bir önceki kampanyamız olan Mc Donald'stan iphone 6 Kazanma Şansı başlıklı kampanyamızda mc donalds 2 menü 12 ve mcdonalds hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

Arama motorlarından Böyle geldiler:

 • burger king 2li menu
 • burger king menü fiyatları 2016
 • burger king ikili menu
 • 2 li tavuk burger menü
 • burger king ikili menü fiyatları

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

 • FarkliGercekler
  11 ay önce

  Burger King, uzun zamandır var olan söylentilerden sonra bazı ürünlerinde at eti kullanıldığını itiraf etti.

  Cevapla