Cardfinanslılara 100 tl parapuan hızlıal.com dan

Merhaba arkadaşlar internet alışverişi hem zaman açısından hem de çok fazla alternatifli ürün açısından vazgeçilmezimiz oldu. Bununla beraber hızlıal.com da cardfinanslılar için bir kampanya başlatmış. 500-999 tl arasındaki alışverişe 50 tl , 1000 tl ve üzeri alışverişlerinize 100 tl parapuan hediye edilecektir. Katılmak için alışveriş yapmadan önce hızlıal yazıp 2273 e gönderin.

parapuanlar 10 ağustos ve 10 eylül arasında geçerli olacaktır.

Kampanya koşulları :

 

 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, 1 – 31 Temmuz 2015 arasında alışveriş yapmadan önce “HIZLIAL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanya kapsamında harcama yapılacak kredi kartı bilgisi verilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin bu kart ile yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Banka kartları ve ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 10 Ağustos 2015’te harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 11 Eylül 2015’te geri alınacaktır.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

 

*Altın, Kıymetli Maden ve Kontör ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir. Telekomünikasyon, gıda ve kuyum harcaması hariç harcamalarda bireysel kredi kartlarına taksit yapılmaktadır.cardfinans_02

Bir önceki kampanyamız olan cardfinans ile Kipa marketlerde 25TL Parapuan kazanma şansı başlıklı kampanyamızda cardfinans 25tl parapuan, cardfinans kipa ve kipa 25tl parapuan hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ