Denizbank Tanıtım izni verene 6 iphone plus veya iphone 6 kazanma şansı

Denizbank Tanıtım izni verene 6 iphone plus veya iphone 6 kazanma şansı

1 mart 2015 – 30 nisan 2015 tarihleri arasında Denizbankın müşterilerine özel, hizmet, ürün veya kampanyalardan hiçbir ücret almadan haberdar olmak için izin verin.
hem denizbankın kampanyalarından yararlanın, hemde 6’ar adet iphone 6 plus veya iphone 6 çekilişine katılın. kim bilir belki sizin kısmetinizdir.

1 çekiliş hakkı daha fazla kazanmak isteyen denizbank müşterileri ayrıca ekstrelerini elektronik posta ile alın, hem daha fazla ağaç ölümüne neden olmayın.. 1 çekiliş hakkı daha fazla kazanın.

çekiliş hakkı kazanmak ve Denizbank kampanyalarından hiçbir ücret ödemeden haber almak için;

Denizbank sistemlerine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj yaz bölümüne gelin, BİLGİ yazın, 3280’e kısa mesaj gönderin.
veya Denizbank şubelerine giderek kampanya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı ile kampanya’a katılmak için 444 0 800 nolu Açık deniz telefon bankacılığını arayabilirsiniz.

Kampanyamız ile ilgili talebinizi almak üzere DenizBank’ın size ulaştığı ATM iletişimi, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı iletişimi, İletişim Merkezi iletişimleri ve DenizBank Otomatik telefon arama iletişimlerinde kampanya katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

kredi kartı ekstrelerinizi elektronik posta ile almak akabinde cep telefonu çekiliş hakkı kazanma için;

denizbank, açıkdeniz internet bankacılığı, 444 0 800 denizbank Açıkdeniz telefon bankacılığından yapabilirsiniz. 

denizbank iphone kampanyasi

cep telefonu ile sms katılım ücreti tüm hatlar için 0,65 kuruştur.

çekilişte dağıtılacak hediyeler.

sıfır 6 adet iPhone 6 Plus
sıfır 6 adet iPhone 6

Bir önceki kampanyamız olan sahibinden.com'da worldcard ile alışveriş yapın 100TL varan world puan kazanın! başlıklı kampanyamızda sahibinden.com indirim ve worldcard 100tl hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ