Erikli İphone 7 Kampanyası

Erikli İphone 7 Kampanyası

Erikli kampanyası 10 ocak 2017 tarihinde başlıyor ve 31 mart 2017 tarihinde sona eriyor. Kampanya koşulu ise mahalle bakkalınızla selfie fotoğrafı çekildikten sonra  #iyilikkaynağı veya #iyilikkaynagi hashtag’i ile instagramda paylaşmanı gerekmektedir. İyilik kaynağı erikli adı altında başlatılan kampanya sonucunda ise ödü olarak seçilen 20 fotoğraftaki bakkala 100 koli 500 ml Erikli Su ve fotoğrafı paylaşan 20 kullanıcıya ise 1 adet iPhone 7 32 GB Cep Telefonu hediye edilecektir.

Ödülü kazanan kişilerin isimleri 12.04.2017 tarihinde www.instagram.com/eriklilezzeti sayfasında yayınlanacaktır.

Bu kampanya 10 Ocak 2017 (Saat:18.00) – 31 Mart 2017 (Saat:23.59) tarihleri arasında Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilecektir.

Kampanya sonunda kazanan kişilerle direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.

Yarışma neticesinde kazananlar, isimlerinin Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

Bir önceki kampanyamız olan Gillette Yılın Sporcusu iphone 7 çekilişi başlıklı kampanyamızda gillette yılın sporcusu, milliyet yılın sporcusu ve yılın sporcusu iphone 7 hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Hakki
    4 ay önce

    Koskoca Erikli firmasına bu tarz kampanya yakışmadı bir bayan gidip de bakkalciyla fotoğraf çektirmek birde kırsal kesimde yaşıyorsanız herkesin eşi buna izin vermiyebilir

    Cevapla