finansbanktan 0 faiz kredi kampanyası

finansbanktan 0 faiz kredi kampanyası

Kampanya başlangıç Tarihi: 10 şubat 2015 – sıfar fazli kredi bitiş tarihi 30 nisan 2015

Kampanya Katagorisi :  Banka kampanyaları – kredi kampanyaları

Kampanyamatik Açıklaması: kampanya süresinde card finans bireysel kredi kartı sahibi olan herkes 1 yıl boyunca Kesilecek Nakit ekstresine, Asgari ödemesini yapmaları durumunda , asgari  ödemesi gereken tutarı gecikmesiz ödemesi durumuda kalan bakiyeye sıfır alışveriş faizi fırsatı sunuyor.
katılım için kredi kart teslim tarihinden 1 ay içerisinde, cep telefonunuzun mesaj yaz kısmına girerek FAİZSİZ Yazın 2373 e kısa mesaj yollayın. Kampanya katılım teyit mesajanın ardından kampanyaya katılmış bulunmaktasınız.
Kampanya resmi linki

Kampanya Detayı: ampanya 10 Şubat-30 Nisan 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
finansbank sıfır faiz
Kampanyadan 10 Şubat 2015 itibari ile Finansbank’tan açık bireysel kredi kartı olmayanlar, kampanya döneminde CardFinans’a başvurmaları ve başvurularının onaylanması halinde yararlanabilirler.

Kampanyaya katılım için kredi kart teslim tarihinden itibaren 1 ay içerisinde “FAİZSİZ” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olunması gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için 1 yıl boyunca kesilecek TL ekstrelerin asgari tutarının gecikmesiz ödenmesi gerekmektedir. Finansbank kredi kartlarında gecikme olması, yani asgari ödemenin yapılmamış olması durumunda o aya ait faiz indiriminden yararlanılamaz.

Alışveriş faizi iadesinde üst limit bulunmamaktadır. Asgari tutarının gecikmesiz ödenmesi halinde kalan bakiyenin tamamı için Alışveriş Faizi ödemeyecektir. Nakit işlemler kampanyaya dahil değildir.

Fix Card bireysel kredi kartları, Ticari kartlar ve CardFinans Nakit  kampanyaya dahil değildir.

Kampanya; katılım sağlanan tarihten itibaren 1 yıllık süredeki ekstreler için işletilecek Alışveriş Faizinin sıfırlanmasını ifade etmektedir. USD ekstreleri dahil değildir.

Kampanya süresince, kampanyaya tanımlı kredi kartının hesap kesim tarihinde değişiklik yapılamayacaktır.

Bir önceki kampanyamız olan 8 mart Dünya kadınlar gününe özel finansbanktan 0,99 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi başlıklı kampanyamızda finansbank kadınlar günü hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ

2 YORUM VAR

 • Banka Kredileri
  2 yıl önce

  Finansbank’tan aylık yüzde 0,75 faiz oranlı ve 75 TL dosya masraflı İhtiyaç Kredisi

  Cevapla
 • Banka Kredileri
  2 yıl önce

  Finansbank’tan 429 milyon liralık kâr: Finansbank’ın 2012 yılı ilk yarı net faaliyet kârı 429 milyon TL olarak g…

  Cevapla