Gaziantep pirime mall avm 3. dönem jeep çekilişi 22 Temmuz 2015 – 27 Eylül 2015

gaziantepin gözde alışveriş merkezlerinden prime mall avm , 3. dönemini gerçekleştirdiği jeep çekiliş kampanyası Tüm hızı ile devam ediyor. avmnin yapmış olduğu 1. ve 2. dönem jeep çekilişi sonuçlanmış 3. dönem araba çekilişine start vermiştir.  

Alt bilgi 1. ve 2. dönem çekilişi kazanan kişilerin listesi aşağıdadır.

2014 model Jeep Renegade kazanan kişi:
Tülay Ortaş birinci dönem kazanan talihli
Abdullah Canarslan ikinci dönem kazanan talihli

 

Kampanyaya katılmak çok kolay, PRİME MALL avm den yapacağınız 75tl’lik her alışverişe 1 çekiliş ahkkı kazanıyorsunuz, kampanya süresince yapacağınız her 75TL alışverişe 1 çekiliş hakkı çekiliş hakkı kazanma konusunda hiç bir kısıtlama yoktur. ,
Kampanya 22 temmuz 2015 – ile 27 eylül 2015 tarihleri arasında yapacağınız alışverişler için geçerlidir. 27 eylüle kadar avm de bulunan çekiliş noktasına kayıt ettirilen tüm fişler araba çekilişine hak kazanacaktır.

çekiliş için son katılım tarihi 27 eylül 2015 dir. sonuçlar 5 ekim 2015 de, kampanyamatik.net ve avm resmi sitesinden açıklanacaktır. 

Bir önceki kampanyamız olan teknosadan toshiba notebook alana BMW kazanma fırsatı başlıklı kampanyamızda teknosa araba çekilişi, teknosa bmw ve teknosa bmw çekiliş hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ