gelenekselleşmiş Akbank uygun fiyatlı bayram kredisi kampanyası

gelenekselleşmiş Akbank uygun fiyatlı bayram kredisi kampanyası

Aileniz ve mutlu olmak istediğiniz kişiler ile bayramın tadını çıkarın, Para ihtiyaçlarınızı sıkıntı etmeyin diye Akbank siz değerli müşterilerine özel, Ramazan bayramı kredisini sunuyor.

Ramazan bayramına özel günlük 30tl ödemeli 10 binTL 12 ay vadeli nakit ihtiyaç kredisi kullanın, uygun fiyatlı Bayram kredisi fırsatını yakalayın.

12 ay vadeli %1,05 faiz oranıyla 10BİNTL’e kadar ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz.

isteyen hiç şubeye gitmeden imzasız, hemen şimdi kredi kullanabileceği gibi, şubelere giderek aşağıdaki evrakları beyan etmeniz durumunda da başvurabilirsiniz.

kampanyası 15 temmuz 2015’e kadar geçerlidir.

şubeden evrak ile kredi kullanmak isteyen kişiler için istenilen evraklar.

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi
gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı vesika ilgi edilebilecektir.
özel ( özel sektör çalışanları ) alan çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (akbank Maaş müşterilerinin getirmesine gerek bulunmamakta)

webten evraksız imzasız kredi kullanıma başvurmak için linke tıklayın

Akbanktan açıklama: Web’ten belgesiz, imzasız kredi kullandırımı T.C. vatandaşı, Akbank Şifre Telefonu ile Akbank Banka veya Kredi kartı sahibi ve bankamızdaki kayıtlı bilgi/belgelerinde eksiklik bulunmayan mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.

örnek kredi ücreti ve kampanya detayları:

Kredi Tutarı Faiz Oranı Kredi Vadesi Taksit tutarı Kredi  tahsis ücreti Sigorta Bedeli Maliyet Oranı Aylık Maliyet Oranı Yıllık
3.000 TL %1,05 12 ay 271 TL 15 TL 41,46 TL %1,56 %18,77
5.000 TL 452 TL 25 TL 69,1 TL
10.000TL 903 TL 50 TL 138,2 TL
 akbank bayram kredisi
  • Kampanyada %1,05 faiz oranı ve kredi tutarının %0,5’i tutarında kredi tahsis ücreti 1.000 TL-10.000 TL tutarlarında ve 01-12 ay vadeye kadar geçerlidir.
  • Hayat sigortası yıllık prim tutarı kredi tutarının binde 13,82’si olarak hesaplanmıştır. 
  • İlgili tutar ve vadeler dışındaki talepleriniz için şubelerimizle görüşebilirsiniz. akbank bayram kredisi,
  • Banka gerekli görmesi halinde ek bilgi / belge ve kefil isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Bir önceki kampanyamız olan Akbank ile MTV Ödemenizi yapın pionner, roadstar ve Conti %40 indirim alın başlıklı kampanyamızda akbank motorlu taşıtlar vergisi ve akbank mtv hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ