Generalli Sigortadan uygun fiyat teklifi al ALFA ROMEO GIULIETTA araba çekilişi kampanyasına katıl

Generalli Sigortadan uygun fiyat teklifi al ALFA ROMEO GIULIETTA araba çekilişi kampanyasına katıl
15 nisan 2015 ile 15 ağustos 2015 tarihleri arasında Türkiye genelinde generalli sigortaya isim soy isim ve araç bilgilreini veren kullanıcılar, genaralli.com.tr deki kampanya katılım sayfasından araba çekilişine katılabilirler.

exit-popup-new-alfa-v01-580x300

Her müşteri için çekiliş hakkı sınırsız olup, aynı müşteri için 1 plaka ile katılma hakkı vardır. Her katılımda 1 adet araba çekilişine katılım hakkı kazanılacaktır.

Generalli sigortanın araba çekilişi 30 eylül 2015 de saat 11B00 da Mucuze tanıtım ve organizasyon LTD. ŞTİ de yapılacaktır. kampanya da kazanan talihliler 06 10 2015 de ki star gazetesi, generalli.com.tr internet sayfası ve kampanyamatik.net adresinden duyurulacaktır. ,

verilecek hediye, Çekiş sonucunda ; 1 kişi 2015 Model Giulietta 1.4 120 HP’dir. KDV ve ÖTV Hariç Tüm yasal hükümlülükleri şansılı talihli tarafından karşılanacaktır.  Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bir önceki kampanyamız olan Magnum çekilişi ile 2 Porshe den biri sizleri bekliyor! başlıklı kampanyamızda magnum çekiliş ve magnum porshe hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ