işbankası fırsatla üyeleri hizlial.com dan 20tl indirim kampanyası

işbankası fırsatla kullanıcılarına özel, 15 nisan 2015’e kadar hizlial.com websitesinden yapacağınız 200tl ve üzeri ilk alışverişinizde 20 tl indirim size hediye
İş Bankası’ndan fırsatlarla dolu sosyal bir dünya: Fırsatla!

fırsatlaya katılmak çok kolay, iş bankası müşteri kaydınız ile, facebook ve twitter hesaplarınızı eşleştirin, fırsatlanın size özel olarak sunacağı kampanlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

1. Kampanyamız “Fırsatla” kullanıcılarına özel olarak yürütülecek olup katılım için son gün 15 Nisan’dır.
2. Kampanyamıza katılım için, Facebook üzerinden eşleştirme yapmanız durumunda ekranda beliren “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklamanız, Twitter üzerinden eşleştirme yapmanız durumunda ise #hızlıalcomdafırsatla hashtag’ini Twitter’da paylaşmanız gerekmektedir.
3. 20 TL indirim fırsatı, www.hizlial.com sitesinden yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinizde geçerli olup eşleştirme işleminin ardından kampanyaya katıldığınızda indirim kodu SMS ile tarafınıza iletilecektir.
4. Gönderilen indirim kodunu kullanabilmeniz için www.hizlial.com sitesinde “Hesabım” altında ‘’Puanlarım’’ bölümüne ilgili kodu tanımlamanız gerekmektedir.
5. Hediye edilecek indirim kodları 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir.
6. Kampanyamızdan 1 müşteri bir kez faydalanabilir.
7. Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek ve puan kazandırılmayacaktır.
8. Altın, Kıymetli Maden ve Kontör ürünleri kampanyaya dâhil değildir.
9. Bu kampanyamız başka kampanyalarla birleştirilemez.
10. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
11. Kampanyamız 5.000 kişi ile sınırlıdır.
Print
Fırsatla Uygulaması Detayları:

1. Fırsatla uygulamamızdan yararlanmak için yalnızca İş Bankası müşterisi olmanız yeterlidir.
2. Eşleştirme işlemini tamamlamak için sırasıyla Facebook/Twitter tarafından sunulan izin ekranına onay vermeniz, Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranız ve doğum tarihi bilgilerinizi eşleştirme ekranına giriş yapmanız ve cep telefonunuza iletilecek doğrulama kodunu belirtmeniz gerekmektedir. 
3. Eşleştirme ekranında giriş yaptığınız cep telefonu bilgisinin Bankamız sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.
4. Detaylı bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bir önceki kampanyamız olan Denizbank Tanıtım izni verene 6 iphone plus veya iphone 6 kazanma şansı başlıklı kampanyamızda denizbank iphone 6 çekilişi ve denizbank iphone 6 plus hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ