Migros First Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Bedava Sinema Bileti Kampanyası

Migros dan first marka sakız alışverişi yapanlar bedava sinema biletine sahip oluyor. Kampanya 16 şubat 217 tarihinde başlıyor ve 1 mart 2017 tarihinde sona eriyor. Migros first kampanyasından yararlanabilmek için money  club kartınız ile migros mağazalarından 10 tl değerinde first alışverişi yapıp ardından kasa fişinden çıkan kodu 5818 e göndermelisiniz. Her 10. kişiye cinemaximum bileti hediye edilecektir.

  • 16 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 10 TL’lik First alışverişinize 2 Money, tek seferde her 10 TL’lik alışveriş yapan her 10.kişiye Cinemaximum sinema bileti hediye edilecektir.
  • Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir. Sinema bileti kampanyasından faydalanmak için alışverişin sonrasında kasa fişinizde çıkan kodu 5818’e kısa mesaj ile göndermeniz gerekmektedir. Bu mesajınıza cevap olarak iletilecek sinema bileti yerine geçecek kodu VIP salonlar, İstinyePark, Kanyon, Zorlu, City’s, Akasya sinemaları ve IMAX, IMAX3D, MPX, MPX 3D, 4DX, 4DX3D formatlarında hariç olmak üzere tüm Cinemaximum’larda kullanabilirsiniz. 3D film ve 3D film gözlük bedelleri dahildir.
  • Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Club kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.
  • 1 Money, 1 TL ‘dir.

Bir önceki kampanyamız olan Migros Persil Premium İphone 7 Çekilişi başlıklı kampanyamızda migros persil çekiliş, money club persil iphone 7 ve persil iphone 7 hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

Arama motorlarından Böyle geldiler:

  • persil premium

YORUM YAZ