Migros petrol ofisi – po moneygil ile 40tl puan kazanma kampanyası

19 mart 2015 – 21 Nisan 2015 tarihleri arasında petrol ofisi ve migrosun ortak kuruluşu olan moneygil ile dikkatleri çeken bir kampanya sizleri bekliyor, migros ve petrol ofisinden 200’er Tl lik alışveriş yapın 2000 positive puanı yani 40TL değerinde puan kazanabilecekler.

moneygil kampanyasına katılmak için cep telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelin MONEYPO yazıp, 5818’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.  cep telefonlarınızdan yapacağınız sms ücreti kampanyaya katılan müşterilere aittir, Tüm operatörler için 0,65 kuruş katılım ücreti kesilmetedir.

po_18032015
PO Moneygil Kazandırmaya Devam Ediyor

Kampanya, 19 Mart – 21 Nisan 2015 tarihlerinde anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından, Migros, Tansaş, Macrocenter, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus veya Positive Card ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde ya da ayrı ayrı alışverişlerin toplamında 200 TL ve üzeri, Migros Grup mağazalarından da tek seferde ya da ayrı ayrı alışverişlerin toplamında 200 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri, 20 TL değerinde Money ve 20 TL değerinde (2000) Positive puanı sadece 1 kez, toplam 40 TL değerinde puan kazanabilecektir. Hediye puan kazanmak için Petrol Ofisi istasyonlarından ve Migros Grup mağazalarından yapacağınız harcamalarınızda aynı kartın kullanılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için MONEYPO yazıp, 5818’e sms gönderilmesi gerekmektedir. SMS ücretleri müşteriye aittir ve her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Harcamaların farklı kartlar ile yapılması halinde ödül kazanılamayacaktır. Kazanılan puanlar, 30 Nisan 2015’te alım yapılan karta yüklenecek ve 30 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilecektir. Migros Grup mağazalarından yapılan alışverişlerde harcama tutarına alkollü ürünler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, puan kullanımları, alışverişte kazanılan anında indirimler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak alışverişler tüm akaryakıt ve otogaz (yakıt) alımlarında geçerlidir ancak kampanya ve indirimler ile birleştirilmeyecektir. Petrol Ofisinde kazanılan Positive puanlar sadece Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında (yakıt) kullanılabilecektir. Kazanılan Money’ler hem Petrol Ofisi’nde akaryakıt veya otogaz alımında hem de Migros Grup mağazalarında kullanılabilecektir. Kampanyadan bir müşteri sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için kampanya dahilinde kullanılacak olan Money Club veya Positive Card’ın hem Money Club hem de Positive Card sistemlerine kayıtlı olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında Positive Card ve Money Club başvuru formu genel şartları geçerlidir. Petrol Ofisi ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya ve kart kayıtlılık detayları için www.moneyclubkart.com , www.petrolofisi.com.tr web sitelerini ziyaret edebilir, sorularınız için 444 10 44 Migros Çağrı merkezi veya 0800 211 02 29 – 0555 675 55 55 Petrol Ofisi Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

 

Bu kampanyadan önceki kampanyada Migros'tan Money Club Kart ile Finish Al, Polo Senin Olsun başlıklı kampanyayı da okumanızı öneririz.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • tv 8 de reklamı çıkan bu kampanya mı?
    2 yıl önce

    survivör de reklamlarda bu kampanyanın reklamı mı gözükmüştü? teşekkürler kampanyamatik.

    Cevapla