Mtv 2017 Bonus Ücretsiz 3 Taksit İmkanı

Mtv 2017 Bonus Ücretsiz 3 Taksit İmkanı

Motorlu taşıt vergisi ödeme zamanı geldi çattı bile.  Borcunuzu ödemekte sıkıntı çekmemek için bonus kart sahipleri üç taksitte ödeyebiliyor üstelik de faiz ücreti almıyor. Kampanya 1 ocak 2017 tarihinde başlıyor ve 31 ocak 2017 tarihinde sona eriyor.

  • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den, Garanti İnternet’ten, Garanti Cep’ten, garanti.com.tr’den, 444 0 333 Alo Garanti’den, şubelerde bulunan online bankacılık kiosklarından ve BonusFlaş’tan yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • BonusFlaş üzerinden, Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr‘den GarantiPay ile ödenmesi durumunda da 3 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir.

Bir önceki kampanyamız olan Garanti Cep Şubesi İphone 7 Çekilişi başlıklı kampanyamızda garanti cep iphone 7, garanti iphone 7 ve iphone 7 garanti cep hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ