Network Hopi %25 daha fazla paracık kampanyası

Network Hopi %25 daha fazla paracık kampanyası

Network den yaz alışverişi yapmak isteyen hopi üyelileri yaşadı bu kampanya tam size göre. Kampanya 1 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi NetWork mağazalarında Hopi kimliği ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada şartları sağlanan fatura ile tüm Paracık’lar en fazla %25 daha değerli harcanabilir.  

Kampanya yalnızca 2016 yaz sezonundaki Hopi’li alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve Ay Marka Mağazacılık A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır.

Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır.

Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Yaz sezonu alışverişlerinde tüm Paracık’ların harcarken %25 daha değerli

Bir önceki kampanyamız olan Televizyon Alana Akıllı Telefon Hediye lg kampanyası başlıklı kampanyamızda kusursuz siyah lg g4 kampanyasi, lg g4 hediye ve lg kusursuz siyah hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ