Nivea’dan sekiz çifte İtalya seyahati hediye

Kampanya yalnızca carrefoursa hipermarketlerinde geçerlidir. Nivea ve ya 8*4 ürünlerinden ayrı ayrı ve ya birlikte tek seferde 10 tllik alışverişleriş yapan müşterilerine çekiliş hakkı veriyor. her 10 tllik alışverişe bir çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş hakkı yani şifreli kart ödeme anından itibaren verilecektir. Kartta yazan şifreyi, ad,soyad,adres telf bilgileri internet sitesindeki alana girilmelidir. Kampanyanın son günü 31 temmuz 2015 tir.  

Tatil  istanbul’da başlar ve istanbul’da biter.Buraya  kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri, memleket dışı çıkış fonu, yukarıda belirtilmeyen öğünler ile şahsi masraflar ve extra turlar talihlilere aittir.)(birim değeri: üç.302,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.

indir

17 Ekim-21 Kasım tarihleri arasında Nivea Beiersdorf Turkey Kozmetik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin belirleyeceği bir tarihte 3 yıldızlı otelde 7 gece 8 gün çift kişilik standart odada kahvaltı dahil konaklamaya İstanbul-Roma-Venedik-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri, havalimanı-otel-havalimanı transferleri, şehirlerarası transferler ve panoramik şehir turları dahildir. ,

 

Bu kampanyadan önceki kampanyada 15 temmuz şok aktüel ürünler için tıklayınız başlıklı kampanyayı da okumanızı öneririz.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • alsmro
    10 ay önce

    Bellezza AmazonIt 2: Nivea Deo Vapo 75Ml Dry – Nivea Deo Vapo 75Ml Dry di Nivea 2.228% Classifica vendite in…

    Cevapla