Opet 50 tl worldpuan hediye kampanyası

Opet 50 tl worldpuan hediye kampanyası

Opet world card kullananlara özel kampanya başlatmıştır. Kampanya 10 ekim 2015 tarihinde başlamıştır ve 25 kasım 2015 tarihinde son bulacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için 4 kez 80 tl değerinde opetten yakıt almanız gerekmektedir. Dördüncü aldığı 80 tl yakıttan sonra 50 tl yakıt puan hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Opet Worldcard sahiplerinin YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e kısa mesaj atmaları ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir.

Opet Worldcard Kampanya detayı   
10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi Opet istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa yapılacak 80 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişine sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli 50 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard’ı ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. 10 Ekim 2015 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılan harcamalardan kazanılan puanlar 9 Aralık 2015 tarihine kadar Opet Worldcard’lara yakıt puan olarak yüklenecektir.  

Kampanyadan kazanılacak yakıt puan için son kullanım tarihi 30 Aralık 2015’tir. Kullanılmayan yakıt puanlar 31 Aralık 2015 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

 

Bir önceki kampanyamız olan MoNey club pril 10 money hediye kampanyası başlıklı kampanyamızda mck pril 10 money puan ve money club pril kampanya hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • Beyaz Yorum
    2 yıl önce

    OPET istasyonu bagdat caddesinde ve gunde binlerce arac yakit aliyor. 50 LT deposu olan araca 64 LT yakit demek yaklasik %:30 haksiz kazanc

    Cevapla