Petrol ofisi maximum kart işbirliği ile 25TL Maxipuan kazanma fırsatı

Kampanya adı: Petrol ofisi maximum kart işbirliği ile kazanma fırsatı

Kampanya başlangıç Tarihi: 16 şubat 2015 25TL maxipuan hediye kampanyasının bitiş tarihi 31 mart 2015
Kampanyayanyadan yararlanabilmek için, kredi kartınıza kayıtlı numaradan, cep telefonunuzun mesaj yaz kısmına gelin PO Yazın aralarında boşluk bırakın, harcama yapacağınız kartınızın son 6 hanesi ile birlikte, 4402’e kısa mesaj göndermeniz, akabinde onay mesajı geldiğinde kampanya katılımınız gerçekleşecektir.
ziraat maximum kart sahipleri kampanyaya katılabilmek için kart sisteminde kayıtlı cep telefonlarından PO yazıp boşluk bırakarak harcama yapılacak kartın son 6 hanesi ile birlikte 4757’e kısa mesaj atmaları gerekmektedir.

25tl Maxi puan

Kampanya Katagorisi : akaryakıt istasyonu kampanyaları – – maximum kart kampanyaları

Kampanyamatik Açıklaması: petrol ofisi anlaşmalı istasyonlarında maximum kart ile 16 şubat – 31 mart 2015 tarihleri arasında farklı günlerde ve Tek seferde yapılacak olan 100TL ve üzeri 4. alacağınız peşin otogaz yada akaryakıt alımlarınızda, yine petrol ofisi anlaşmalı istasyonlarında gönül rahatlıyla haryacağınız otogaz veya akaryakıt harcamalarında kullanabileceğiniz hediye 25TL maxipuan.

Kampanya resmi linki :

Kampanya Detayı:Atılan sms ücretleri operatörler için 1 Kısa mesajdır. Kazanılan maxipuanlar en geç 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yüklenecektir.
Her maximum kart müşterisi kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilecektir. Yani En fazla 1 defa 25 maşipuan ilave kazanabilecektir.
NOT: Bankamatik kart ile de yapılacak olan alışverişlerde maxipuanları kazanmaktasınız.
Bankamatik kart ile yapılacak olan katılımlarda SMS ile kampanyaya katılmaya gerek yoktur.
Bu kampanyada ziraat maximum kart ve işbankası maximum kart ile yapılan alışverişler birleştirilmiştir.

Bir önceki kampanyamız olan word card ile mart ayında 50TL World puan hediye! başlıklı kampanyamızda 50TL World puan hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ

2 YORUM VAR

 • KylEngin
  1 yıl önce

  Seni Özlediğim Doğrudur 🙂 (@ Tunatan Petrol Ofisi – in Sakarya)

  Cevapla
 • DoganHoldingAS
  1 yıl önce

  Doğan Holding Başkan Yardımcsı Ahter Kutadgu’dan Petrol Ofisi iftiralarına yanıt

  Cevapla