saglikliyemek.co dan vodofone üyelerine 14,90TL’e 2 kişilik menü!

saglikliyemek.co dan vodofone üyelerine 14,90TL’e 2 kişilik menü!

aktif vodofone aboneleri, kampanya kontenjanları dahilinde, iki kikşilik menüyü çok uygun fiyata alabilecektir. bu menüler içersinde, çorba, yardımcı yemek, salata çeşitleri, çatal, kaşık, peçete, ve ekmek bulunacaktır.

saglikliyemek
Bu kampanya 02 Şubat – 31 Mart 2015 tarihileri arasnda geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone üyelerine, Saglikliyemek.co’da 2 kişilik menu 14.90 TL’ye sunulacaktır. 1 kişilik menu içerisinde; çorba, tercih edilen ana yemek, yardımcı yemek, salata çeşitleri, ekmek, çatal kaşık ve peçete bulunacaktır. Şifrelerini alan Vodafone aboneleri, Saglikliyemekco websitesinde siparişleriyle birlikte şifrelerini ilgili alana girerek indirimden faydalanabilirler. Vodafone tarifesindeki  aktif aboneler  günde 1 kez indirimden yararlanabilirler.Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır..Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Saglikliyemek.co ve Vodafone’da saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 

 

Bir önceki kampanyamız olan avealılara Aqua Vega tünelinde büyük indirim sadece 6TL başlıklı kampanyamızda akvaryum indirim kuponu ve Nata Vega Outlet. ucuz avkvaryum hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ