shell ve avea ile esnaflar bedava yakıt kazanıyor

shell ve avea ile esnaflar bedava yakıt kazanıyor

esnaf tarifesi kullanan avea müşterileri, 6 temmuz 2015 – 6 ağustos 2015 tarihleri arasında smart card la shell’den yapacağınız 100TL ve üzeri akaryakıt alımlarında tam 15tl yakıt bedava, bedava yakııt kullanmanın tadını çıkarın.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için avea ( esnaf tarifesi müşterileri) cep telefonlarının mesaj yaz bölümüne girerek SHELL yazın 5060 nolu kampanya hattına kısa mesaj göndermeleri gerekir.
avea tarafından müşterilerine iletilecek şifreyi shell smart card numarası ile 2313 nolu kampanya numarasına kısa mesaj yollamaları gerekmektedir. kampanya son katılım günü 6 ağustos 2015 dir katılım için sms örneği : SHELL 70044101904997504 DSQTYU6 biraz zor ama yakıt için değer.
unutmayın kampanyaya katılabilmek için 2 farklı numaraya kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

avea shell kupon

kampanya detayları:
Kampanya 6 Temmuz – 6 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında Avea esnaf tarifesi abonelerine, Shell ClubSmart Card’la tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alımlarında 15 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir. (Bedellere KDV dahildir.)
Kampanyadan yararlanabilmek için Avea esnaf tarifesi abonelerinin SHELL yazıp 5060’a kısa mesaj ile göndererek şifre temin etmeleri gerekmektedir. Avea tarafından iletilecek şifreyi, başına “SHELL” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell ClubSmart Card numarası ile 2313’e kısa mesajla göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılabilmek için son kısa mesaj gönderim günü 6 Ağustos 2015’tir. Örnek: SHELL 70044101904997504 DSQTYU6
15 TL değerindeki Shell yakıt hediyesi için, 6 Temmuz – 6 Ağustos 2015 tarihlerinde Shell istasyonlarından tek seferde 100 TL ve üzeri tutarda yakıt alımı yapılması koşuluyla, kısa mesaj ile numarası gönderilen karta 1.500 hediye Smart puan yüklenecektir.
Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt alınabilmesi için kartın ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıt işlemi www.shellsmart.com adresinden, Shell Motorist mobil uygulamasından ya da 0532 752 50 50’ye KAYIT yazıp SMS göndererek gerçekleştirilebilir.
Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya her cep telefonu ile sadece 1 defa katılım talebi gönderilebilir.
Hediye puanlar 10 Ağustos 2015 tarihinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 30 Kasım 2015’tir. Kullanılmayan puanlar 1 Aralık 2015 tarihinde silinecektir.
Yüklenen hediye puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Card’ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir
Kampanya kapsamında 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir.
Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.
Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
Yakıt alımının kısmen ya da tamamen iade edilmesi veyan 100 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.

Bu kampanyadan önceki kampanyada 26 haziran 2015 Bim Aktüel ÜRÜNLER başlıklı kampanyayı da okumanızı öneririz.

Etiketler:

YORUM YAZ

6 YORUM VAR

 • 3M-ELEKTRO
  2 yıl önce

  Golan Tepeleri Ne Diyor Söyleyin Bakalım. BP ve Shell Ne Diyor Söyleyin Bakalım

  Cevapla
 • Evie
  2 yıl önce

  Shell Eco Marathon Europe 2016 Londra yarışlarında arkamızda duracak sağlam ve güvenilir sponsorlar arıyoruz… SENDE BİZE KATIL…

  Cevapla
 • yasin yaka
  2 yıl önce

  Bilin bakalim ne oldu Shell de dersanenin muduru arabasini siliyor ve beni umarim gormez adam nasihat veriyor hep.

  Cevapla
 • EnerjiPort
  2 yıl önce

  Shell ve Total, İran petrolünün yeni müşterisi oldu –

  Cevapla
 • Oben Real Estate
  2 yıl önce

  Paris’teki iklim zirvesinde Exxon, BASF veya Shell ve bunların dernekleri de pazarlık masasında. Lobiistler

  Cevapla
 • HasmetBABA
  1 yıl önce

  Buyrun bakın ve uzun uzun düşünün..Shell, Brezilya şirketini çekilmeye çağırıyor

  Cevapla