Ustamgeliyor! Tatil Hediye Ediyor!

Ustamgeliyor! Tatil Hediye Ediyor!

Türkiye’nin en genç ve dinamik hizmet platformu olan Ustamgeliyor.com kullanıcılarını ödüllendiriyor. Ülkemizin gözbebeği olan Alanya’nın güzide otellerinden SENZA GRAND SANTANA Hotels’de herşey dahil! 2 kişilik 5 gece 6 günlük muhteşem bir tatil, şanslı üyemizi bekliyor. 10 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında değerlendirebileceğiniz bu muhteşem ödülü kazanmak için tek yapmanız gereken Facebook gönderimizi beğenmek, paylaşmak, yorum yazarak 3 arkadaşınızı etiketlemek ve aşağıda yer alan formu doldurmak! Türkiye’nin en iyi Ustaları ile en değerli müşterilerini buluşturan Ustamgeliyor sizleri mutlu etmek için çalışıyor! Bu eşsiz hediye’yi kazanmaya çok yakınsınız! Unutmayın iş çok zaman mı yok? Artık Yalnız Değilsiniz! Ustamgeliyor! Tüm Dertleriniz bitiyor!

Katılım şartları

Bu çekilişi organize eden Dokabi İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi’dir.

Toplam çekiliş süresi (12.04.2017‘dan 07.05.2017 günü akşamı saat 21:00’e kadar) 26 günlük tek katılım diliminden oluşmaktadır.

Çekiliş ve katılım zamanları:

Çekiliş : 07.05.2017 saat 21:00’de (Katılım zaman dilimi: 12.04.2017 – 07.05.2017)

Son katılım, katılım zaman diliminin son günü saat 21:00’e kadar. Zamanında katılım için esas olan Ustamgeliyor.com’a giriş zamanıdır. Katılım ustamgeliyor.com/tatil-kazan-senza-grand-santana-hotels sayfası ve sosyal medya Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube üzerinden mümkündür.

Çekilişe, ikametleri önemsiz olmakla beraber, 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Katılım zaman dilimi için, şahıs başına ancak bir kerelik katılım mümkündür.

1.Çekilişe, katılım zaman dilimi içinde kim, Ustamgeliyor Facebook adresini kullanarak kampanya resmini beğenir, altına yorum yazar, arkadaşlarını etikler ve ustamgeliyor.com/kampanyalar çekiliş sayfasından anketi doldurursa otomatik olarak katılmış sayılır. Katılım zaman diliminin sonunda çekiliş yapılacaktır.
Yukarıdaki şartları yerine getirerek kazanan katılımcı, katılım zaman diliminin sonunda şu ödülü alacaktır:

1.) deki şartları yerine getirerek çekilişte kazanan katılımcı Senza Grand Santana Hotels’de iki kişilik 6 gün tatil kazanacaktır.

Çekilişe katılımın ile çekiliş şartlarını kabul ettiğini beyan etmiş oluyorsun. Aynı şekilde çekilişe katılımın ile, paylaşımının ve resminin Ustamgeliyor.com tarafından çekilişin bitiminden sonra (en fazla 12.05.2017’ye kadar), çekiliş ile ilgili yapılacak haberlerde, Twitter, Facebook, Youtube, Instagram gibi sosyal medyadaki Ustamgeliyor.com profillerinde ve Ustamgeliyor’un internet sayfası Ustamgeliyor.com kullanılmasına müsaade etmiş oluyorsun. Böylelikle Ustamgeliyor’a, yaptığın paylaşımın, (Yazılar, Video, Resim, Ses kaydı) üzerinde çalışma, yayınlama ve değerlendirme haklarını, Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram gibi sosyal medyada yer alan profilinin kullanımına müsaade vermiş oluyorsun. Ustamgeliyor, çekilişte kazananların isimlerini açıklama ve (Yazılar, Video, Resim, Ses kaydı) yayınlama hakkına sahiptir ancak, mecburiyeti yoktur. Ustamgeliyor, kazananların soyadı ve adres gibi kişisel bilgilerini sadece çekiliş amaçlı, siteye kaydetmeye ve çekiliş ile bağlantılı olan üçüncü şahıslara aktarmakla yetkilidir (Örneğin kazanılan ödülün şahsa gönderilmesi için).

Kazananların bilgilendirilmesi Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram gibi sosyal medyada yer alan profiller üzerinden gerçekleşecektir. Ustamgeliyor, katılımcının kendisine profilleri üzerinden ulaşılamaması durumunda hiç bir sorumluluk almaz ve 7 gün içinde kazananın geri dönüş yapmaması durumunda ödülü başka bir şekilde değerlendirme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar, çekilişe katılımları ile üçüncü şahıs haklarını zedelememe konusunu (Örneğin; kişilik hakları, resim, marka hakları ya da telif hakları) kabul etmiş olurlar. Ustamgeliyor, öneri, fikir ya da, hedefleri soru işaretleri içeren katılımcıları çekilişten men etme hakkını saklı tutar.

Açıklanan ödüller başkasına devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılıkları ödenemez.

Çekiliş sunucusu, çekiliş süresi ve sonrasında ödülde oluşabilecek hasar konusunda sorumlu değildir. Bu muhafiyetten ödülü kazananın üreticiye karşı olan garanti ve garanti yükümlülükleri konusundaki yaptırım hakları etkilenmez.

Bu kampanyaya çekiliş servisi sunan bir kuruluş aracılığı ile katılanamaz ve hukuki itiraz yolu kapalıdır..

Çekilişi organize eden kuruluş , gerektiği taktirde çekilişi yeniden uyarlama, üzerinde değişiklik yapma ya da, iptal etme yetkisini saklı tutar.

Bu çekilişin Twitter, Facebook, Youtube ya da, Instagram ile herhangi bir bağlantısı yoktur ve hiç bir şekilde Twitter, Facebook, Youtube, Instagram tarafından sponsor desteği verilmeyip, desteklenmeyip, organize edilmemektedir. Tarafından paylaşılan bilgilerin alıcısı Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram değil , Dokabi İnş. ve Ltd. Şti’dir. Kullanıma sunulan enformasyonlar sadece kazanan ile irtibata geçmek için kullanılacak olup, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.

Bir önceki kampanyamız olan Duvara Stencil Uygulama Nasıl Yapılır ? başlıklı kampanyamızda kendin stencil yapma, stencil boyası ve stencil ne kadar hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

Arama motorlarından Böyle geldiler:

  • halkmar katalog mayıs 4 2017
  • halkmar katalog

YORUM YAZ