world ile 50TL Worldpuan hediyeli Kış fırsatı

Kampanya adı: world ile hediyeli Kış fırsatı

Kampanya başlangıç Tarihi: 20 ocak 2015

Kampanya Bitiş Tarihi: 28 şubat 2015

Kampanya Katagorisi : kredi kartı kampanyaları – kampanyaları

Kampanyamatik Açıklaması: world kart ile market alışverişlerinde ( gıda marketi ) , eğitim, restoran ve giyim sektörlerinde. world kart ile yaptıkları 100TL Harcamadan sonra,yapacakları her 100TL’lik alışverişlerde 10TL Toplam 5 alışverişte 50TL World puan hediyesi kazanacaklar.
world 50TL puan hediyeli kampanyasına katılma şekli aşağıdaki gibidir.
ceptelefonunuzun Mesaj yaz bölümüne girerek KAZAN yazın, boşluk bırakın, Kredi kartınızın üzerinde yazan son 6 hanesini yazın 3160’a kısa mesaj olarak yollayın. Kampanya kaydınız yapılacaktır.
kampanyaya katılmak için ikinci yöntem: World Alışveriş asistanı uygulamasından da yapılmaktadır. world alışveriş asistanını app store veya google play uygulamasından rahatlıkla indirebilirsiniz.

Kampanya resmi linki : world 50TL Kampanyasının orjinal linki için tıklayınız

Kampanya Detayı: kampanya 28 ocak 2015 de sona ermektedir, çok katlı mağaza, ayakkabı,giyim, gıda marketi, saat, eğitim, optik, cafe, fast food ve restoran sektörlerinde world posu üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.SMS İle başvuru yapan üyeler Turkcell ve vodofone 65 kuruş, avea hatları 0,60TL ücret almaktadır.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

  • sencerozdemir
    1 yıl önce

    yine de dikkatli olmak lazım, FIFA world class’ta geriye düşünce gol atmak için kusursuz oynayan abartı AI ile şaka olmaz.

    Cevapla