worldcard ile petrol ofisinden alışverişleriniz de 25TL ekstre indirim

worldcard ile petrol ofisinden birbirinden farklı günlerde 4 sefer tek seferde yapacağınız, 100 Lira ve üstü akaryakıt, otogaz alışverişlerinize tam 25tl indirim worldcard dan.

kampanyaya katılan world cart üye işyerlerinden 18 haziran 2015 – 31 temmuz 2015 tarihleri arasında 1-10 ağustos tarileri arasında indiriminizi alabilirsiniz. 

kampanyaya katılmak için PO YAZIP BOŞLUK BIRAKIN kart numaranıın sonn 6 hanesini kısa mesaj ile 3160’a yollayın.

diğer worl kartlar ve yapı kredi world kartların kampanyaya nasıl katılacağı ve ayrıntılı bilgi aşağıdaki kampanya koşulları içersinde yer almaktadır.

worldcard 25tl indirim

Kampanyaya katılan World aza iş yeri olan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından 18 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında ayrıcalıklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt/otogaz alışverişi oluşturan müşteriler, 1-10 Ağustos 2015 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt/otogaz alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır. Kampanyaya katılmak için bireysel kredi kart sahibi, PO yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son altı rakamını SMS ile 3160\`a, VakıfBank malikleri ise 6635\`e göndermelidir. World Business kart malikleri ise iNDiRiM yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160\`a göndermelidir. SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihsel 31 Temmuz 2015\`tir. Kampanyaya katılım için gönderilen smsler Avea ve Turkcell’de 0,65 TL – Vodafone’da 0,415 TL şekilde ücretlendirilmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekebilir. Kazanılan indirimler 28 Ağustos 2015 tarihinde bireysel kredi kartlarına yansıtılacaktır. World Business kart sahiplerinin kazandığı indirimler bankamız tarafından belirlenecek firma müşteri numarası altındaki bir adet karta 28 Ağustos tarihinde yüklenecektir. 1-10 Ağustos 2015 tarihleri arasında World aza büro olan Petrol Ofisi istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt/otogaz alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. aynı gün içinde yapılacak evrelerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her alıcı en çok 25 TL indirim kazanabilir. World Business kartlar için de şirket, müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı tüketim için sadece bir karta bir kez 25 TL indirim yansıtılacaktır. Kampanyaya Albaraka, TEB ve VakıfBank Worldcard’lar dahil olup, Anadolubank Worldcard, Worldpuan ve Opet Worldcard ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

Bir önceki kampanyamız olan faturalarınızı Yapıkrediye getirin 50TL aran worldpuan hediye başlıklı kampanyamızda yapıkredi otomatik ödeme ve yapıkredi talimat hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ

2 YORUM VAR

 • YapiKrediWorld
  1 yıl önce

  Yapı Kredi Worldcard’ınız ile MTV’yi İnternet Şubesi, Mobil Şube veya ‘den yapın!

  Cevapla
 • DH_Sicak_Firsat
  1 yıl önce

  Vakıfbank Worldcard ile Ebebekte 100tl Üzerine 20tl puan |

  Cevapla