Yeni Axesslilere Ekstra 50 Chip Para Kampanyası

Yeni Axesslilere Ekstra 50 Chip Para Kampanyası

İlk defa Axess kart sahibi olmayı düşünüyorsanız 2017 şubat ayı sonuna kadar acele edin ve 50 ekstra chip para kampanyasını kaçırmayınız. Kart başvurusu yapmak için axess yazıp 5990 a göndermelisiniz. Daha önce axess kart sahibi olanlar için kampanya geçerli değildir. Bu kampanyadan bir kez yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ocak ve Şubat ayı içinde yeni Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan müşterilerimiz için geçerlidir.

  1. 1 Ocak 2017 öncesinde açık Axess kredi kartı olan veya 1 Ocak’tan önce Axess kart almış ve 1 Ocak’tan sonra bu kartını iptal ettirmiş müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.
  2. Yeni Axess’inizle yapacağınız ilk alışverişten sonra 1 iş günü içinde 50 TL chip-para işlem yaptığınız kartınıza yüklenecektir.
  3. Kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.
  4. Tüm Akbank Şubeleri, Akbank ATM’leri, 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı, axess.com.tr, akbank.com, Akbank Direkt ve Facebook üzerinden ve SMS ile yapılan Axess başvuruları kampanyaya dahildir.
  5. Wings, Free, Ticari Kart, ek kart ve sanal kart başvuruları kampanyaya dahil değildir.
  6. Wings, Free veya ticari kartı olup Axess’e başvuranlar kampanyadan faydalanabilir. Kazanılan chip-paraların kullanım süresi 7 gündür.
  7. Kampanya boyunca 50 TL chip-paraya ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
  8. Kampanyaya nakit çekim işlemleri, SGK, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri, EFT, havale, düzenli ödemeler dahil değildir. Sadece mağazalardan ve internet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri dahildir.
  9. ​Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir önceki kampanyamız olan Hopi Kapıda Ödemeye Paracık Verir mi ? başlıklı kampanyamızda hopi kampanya, hopi kapıda ödeme ve hopi paracık hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

Arama motorlarından Böyle geldiler:

  • yeni axesslilere

YORUM YAZ