Yurt dışı harcamalarınıza 30 tl hediye

Yapı kredinin kartı olan world kart yurtdışında yapacağınız 150 tl ve üzeri alışverişinize 30 tl world puan hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler TATİL yazıp bir boşluk bırakıp kredi kartınızın son 6 hanesini 3160 a göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Koşulları

Kampanya 10 Temmuz – 10 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında yurt dışında yapılan 150 TL ve üstü 3. işleme 30 TL Worldpuan verilecektir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order, iade, puan kullanımı işlemleri ve sanal kartla yapılan harcamalar dahil değildir. Yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya TLcard’lar ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Kampanyaya yurt içinden katılmak için “TATİL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. Yurt dışı operatörlerince desteklemesi durumunda kampanyaya yurt dışında da kayıt olunabilecektir. Kampanyaya yurt dışından katılmak için “TATİL” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin +905327542552 gönderiniz. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlar için 0,65 TL, Avea ve Vodafone hatlı telefonlar içinse yurt dışında bağlanılan operatöre göre ek ücret uygalanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 28 Ağustos 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 8 Eylül 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Eylül 2015’te geri alınacaktır.

indir

Bir önceki kampanyamız olan Finanasbanktan 1500 tl hediye para fırsatı başlıklı kampanyamızda finansbank ve hediye para hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Bir önceki kampanyamızı da okumanızı öneririz

YORUM YAZ

2 YORUM VAR

 • jinhaberajans
  1 yıl önce

  Eren Keskin’e yurt dışı yasağı getirildi aracılığıyla

  Cevapla
 • ALTN2023
  1 yıl önce

  Yurt dışı yasağın yok ..! bas git ERMENİ gardaşlarının yanına olurya bir kör kurşuna geberip gidersin

  Cevapla